لطفا صبر کنید...

درباره ما

بلدم من چیه؟


اگر شما مجموعه‌ای از مهارت ها ، توانمندی ها ، استعداد ها و دانش خاصی دارین که بتوانین با استفاده از اونا خدماتی و یا محصولاتی رو ارائه کنن که به راحتی از توانایی و دانش خود استفاده  کرده و به عنوان فریلنسر ( آزادکار ) شروع به کسب درآمد نمایید. 

بلدم من ، بستری رو فراهم کرده تا همه‌ی افراد در هر نقطه از ایران عزیز و حتی از سرتاسر جهان، بتونن تخصص ها، استعداد ها، مهارت ها و توانمندی های خودشونو شناسایی و تقویت کنن و اونا رو در قالب مجموعه‌ای از خدمات برای فروش ارائه بدن. در حقیقت بلدم من ویترینی است برای ارائه‌ی این بسته‌های خدمات.


این جوری هم خیلی‌ها می‌تونن گام‌های اولشون در مسیر کسب درآمد و یا راه‌اندازی کسب‌وکار مستقل خودشون رو راحت‌تر بردارن، با تقویت مهارت ها و رزومه ی کاریشون مسیر موفقیت کاری رو راحت‌تر و سریع‌تر طی کنن، و یا به عنوان فریلنسر های حرفه ای، فعالیت های خود را توسعه داده و به مشتریان و درآمد بیشتری دسترسی داشته باشند. 

از طرف دیگه هم حالا خیلی از افراد، استارتاپ ها و کسب و کار های کوچک و متوسط و بزرگ می‌تونن راحت‌تر و سریع‌تر، در فضایی امن به خدماتی که نیاز دارن، یا به همکاران مستعد جدید، دسترسی داشته باشن و کارهای خودشون رو به فریلنسر ها و اهل فن برون سپاری کنن تا هزینه ها رو کاهش داده و بهره وری رو افزایش دهند. برای آگاهی دقیق‌تر از نحوه‌ی فعالیت‌ در انجام میدم این صفحه را ببینید.

شما در سایت بلدم من صفحه شخصی خواهید داشت که می‌توانید مهارت ها ، توانمندی ها ، استعداد ها خود را در آن ثبت کنید و رزومه‌ خود را به آن اضافه نمایید همچنین می‌توانید عکس‌ خود را به همراه اطلاعاتی که مایلید درباره شما بدانند را  در قسمت ناحیه کاربری صفحه خود اضافه نمایید .


کلیه‌ی حقوق محفوظ و متعلق به بلدم من است. © بلدم من 1398